Sefaköy Oto Çekici Ara 0530 781 51 61 sefaköy cekici

Sefaköy Oto Çekici

Çekici Sefaköy Oto Çekici, Sefaköy Hızlı Oto Kurtarıcı, Sefaköy Oto Kurtarma.
Halkalı-Sefaköy Oto Çekici Firmaları
7/24 Açık Çekici
0530 781 51 61
Hemen arayın

Sefaköy OTO ÇEKİCİ, KURTARICI Firmamızdan bu yazımızda araç çekici, araç kurtarıcı, oto çekici, oto kurtarıcı ve çekici faliyetlerinden bahsedeceğiz.

Otomobilinizle işe giderken, yük ve nakliye taşırken ya da bir noktatan bir noktaya seyirhalinde ulaşmaya çalışırken dogal olarak gün içerisinde bir çok ihtiyaç durumda araçlarımızı kullanıyoruz. Daha çok büyük illerde İstanbul, KÜÇÜKÇEKMECE, SEFAKÖY,de trafik kazaları ve araç arızaları,da trafik ve araç yoğunluğunu her zaman göz önünde bulundurduğumuzda daha çok karşılaşılan bir sorun olarak önümüze çıkıyor. Bazı özel durumlarda kaza ve arıza yapan otomobillerimizi yeniden çalıştırıp yola devam etmek imkansız hal alabiliyor. Sefaköy OTO ÇEKİCİ servisimiz şehirler arası ya da ıssız otobanlarda arızalanan araçlarımızı oto çekici , yol yardım hizmetiyle siz degerli müşterilerimizi hizmet vermektedir. Bu gibi zor durumlarda firmamız otomobil çekicisi, başka bir deyişle araç kurtarıcı servisimizi çağırma yolunu seçebilirsiniz. Sefaköy oto çekici ekibimiz hemen hemen her tip araç için yeni personelimiz ve araçlarımızla hizmet sağlamaktadır.

Sefaköy Araç Çekici (Kurtarıcı) Çeşitleri?

Araç,oto kurtarıcı çekicilerinin çekecekleri araç sınıflarına göre farklı ve oto kurtarma çeşitleri mevcuttur:

Ahtapot çekici: Genellikle trafik polislerinin ve özel oto çekici firmaların kullandığı araç kurtarıcı sistemidir. Bu çekici tipi aynı zamanda tepeden çekici olarak da bilinir. Tepeden inen vincin dörtlü çatalına araç tekerlekleri bağlanarak çekilecek otomobil çekicinin kasasına konur. Ayrıca arka kısımda bulunan çift tekerlek çekici sayesinde de iki araç birden taşınabilir. Bu çekici hizmeti otomotok viteste kalan boşa çıkmayan, Otomobil anahtarının araç içinde kalan ve kapıları kitlenen araçların kaza ve arızadan dolayı normal bir çekiçiyle alınamayan durumlarda ihtiyaç duyulnaktadır.

Vinçli kayarkasa kurtarıcı: Oto yolda kalan araç yerinden hareket ettirilemiliyorsa çekicide bulunan kayar kasaya halat yardımıyla platforma girmesi sağlanır. Bu çekici türün de arka kısmında bulunan gözlük adıverdiğimiz tekerlek çekici sayesinde iki araç birden götürülebilir.

Çoklu oto transfer çekicisi: Çekicide bulunan uzun platform sayesinde genellikle şehirler arası çoklu araçlarda çif katlı olabilen hidrolik makaralı vinç vasıtası ile çekilecek araç damperli platforma çekilerek yüklenir. İndirilmek istendiğinde damper indirilerek kontrollü bir şekilde makara gevşetilir.

 • En Yakın Çekici

  Konumunuza yakında çekici firması arıyorsanız bizi arayın. Birden fazla çekici aracımız önemli lokasyon ve noktalarda hazır durumda çağır beklemektedir.

İSTANBUL Sefaköy OTO KURTARICI firmaları, yolda arıza ve kazadan dolayı kalan sürücüler için en hızlı kaliteli ve ekonomik güvenli taşıma servisi ve hizmetlerini sunabilmek için daima birbirleriyle müsabaka içerisindedirler. Zevli bir rakiplik ifade eden yarışın kaptan sürücülere kazandıkları her zaman bazı şeyler vardır. Bunların başında otomobilin bozulmasından dolayı konuma bir an önce ulaşmak, ekonomik fiyat ve hizmet kalitesindeki değişiklerdir. Sefaköy OTO ÇEKİCİ firmalarının Avrupa yakasındaki her yere hızlıca varabilmeleri tercih edilebilirliklerini artırıyor.
Nasıl bir oto çekici hizmeti almak istersiniz?

Şoförlerin yolda kaldıklarında en yakın mesafedeki araç çekici birimine bilgi vermeleri gerekiyor. Böylece temas açısından daha hızlı çabuk olunabilir ve oyalanma süresi azabilir. Trafiğin sıkışık olduğu ve mahsur kalan araçların yolda kaldığı belli noktalarda çekici birimlerin servis hizmetleri bulunabiliyor. Daima bu birimler kısa hızlı ve çabuk olmak suretiyle yolda kalan araca müdahale edilebiliyor. Sefaköy çekici hizmetlerini yerine getiren firmaların Avrupa yakasını kapsayacak nitelikteki servisleri sayesinde yolda arıza ve kazadandolayı kaldığınız andan itibaren kısa bir süre sonra çözüm üretebiliyoruz.

 • Oto Çekici Servisi

  Aracınızın kurtarıcıya ihtiyacı varsa 7/24 oto çekici servisimiz aktif olarak sizlere hizmet vermektedir.

 • Oto Kurtarıcı

  Kurtarılması gereken tüm araçlar için en deneyimli uzman personellerimizle hizmet veriyoruz.

 • Araç Taşıma

  Servisden başka servise Araç Taşıma, Ring vb. hizmetler için bizi her zaman arayabilir günün her saati ekibimize ulaşabilirsiniz.

Oto Çekicide Nelere dikkat edilmelidir?

İstanbul oto çekici veya kurtarıcı bir servisi çağırmadan önce bazı şeyleri bilmelisiniz. Bazı kişi veya firmalar deneyimsiz ve kurumsal kalite dışında bir hizmet görünüşüne sahip olabiliyor. Böyle firmalar ve kişiler üzerinden alınacak servislerde sorun yaşamanıza neden olabiliyor. Zira aracınızı kurtarıcıya yükleyecek yöntem kullanımı hususunda deneyimsiz ögeler bulunabilir. Böyle bir durumda aracınızın zarar görmesi durumu olabilir.
Bu nedenle çekici ve oto kurtarıcı hizmetlerini sağlayan servislerin bilgili ve tecrübeli olmasına özen gösterilmesi lazımdır. Daima uzun süre özenle hizmet sunan şirket ve firmalardan elde edilecek servisler hem daha ekonomik fiyatta hem de daha güvenli bir şekildedir. Çekici araçların kaliteli ve bakımlarının da iyi olması gerekmektedir. Bunu müşteri hemen anlayamasa da, çekici servisin wep sitesinden kaynak ve kurtarıcılarına bakarak bigi sahibi olabilir.
Sefaköy oto çekici firmaları müşterilerine en iyi kaliteli fikir sunabilmek için daima doğru istihdamla birlikte çekici araçların onarımlarını aksatmadan prensip olarak kabul ediyor. Bu nedenle yolda arıza ve kazadan dolayı kalan her araca ulaştırılan yardımların kalitesinden ve güvenilirliğinden asla şüphe edilmiyor. Her zaman birinci sınıf hizmet, uygun ekonomik fiyat ve müşteri memnuniyetini ön pilanda görerek oto çekici, araç kurtarıcı mesleği daha da güvenilen hale geliyor.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Sefaköy Oto Çekici, Sefaköy Yol Yardım, Sefaköy Oto Kurtarıcı, Sefaköy Oto Kurtarma, Sefaköy Araç Çekici, Sefaköy Araç Kurtarma, Sefaköy Ahtopot Çekici. Sefaköy Çekici, Araba Cekici, Cekici Numarasi, Motorsiklet Yol Yardım, Çekici Kurtarıcı. Sefaköy Kurtarıcı, Sefaköy Çekici, Sefaköy Çekici Numaraları, Sefaköy Oto Çekici, Sefaköy Oto Kurtarıcı, inönü mahallesi Sefaköy Oto Çekici, sefaköy Halkalı Oto Kurtarıcı, Sefaköy En Yakın Oto Çekici, Sefaköy’de Oto Kurtarıcı Firma

 

Çağrınızı Alırız

Telefon, Whatsapp veya sitemiz üzerinden bize ulaşın

Yola çıkarız

Bulunduğunuz alana ve taşıtınıza en uygun aracımızı size yönlendirelim

Aracınızı Çekeriz

Aracınızı istediğiniz yere uzman personelimiz ile taşıyalım