sefaköy araç kurtarma, sefaköy araç kurtarıcı
Sefaköy Oto Kurtarıcı 0530 781 51 61 Sefaköy Araç Kurtarma

Sefaköy Oto Kurtarıcı 0530 781 51 61 Sefaköy Araç Kurtarma

Sefaköy Oto Kurtarıcı 0530 781 51 61 Sefaköy Araç Kurtarma

 

Oto çekici, aracınızın bozulduğu veya trafik kazaları sonucu ortaya çıkan sorunların çözümü için kullanılan bir hizmettir. Oto çekiciler, aracınızı güvenli bir şekilde taşımanıza yardımcı olur ve size en hızlı şekilde yol yardımı sunarlar. Özellikle Sefaköy karayollarında meydana gelen kazalarda veya aracınızın bozulduğu durumlarda, oto çekici hizmeti hayati önem taşır. Oto çekiciler, aracınızın teslim alındığı yere güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlar ve size zaman kazandırır.

SEFAKÖY OTO KURTARICI TELEFON VE KURTARICI ÜCRETİ

Araç Türü ve Durumu: Aracınızı çekecek olan oto kurtarıcının cinsi. Bu durum aracınızın tipine, ağırlığına, boyuna, yüksekliğine ve mevcut durumuna ( arızalı, kazalı, ters dönmüş, tekerler kırık vs ) ya da bulunulan konumda oto kurtarıcının manevra imkanına ve çeşidine göre değişebilir. Araç eğer boğazı geçecek ise Oto Kurtarıcının İstinye ya da Sirkeci gemi hattına uygunluğu söz konusu olacaktır. Aracın ağırlığı belli bir kilogramın üzerinde ise oto kurtarıcı Yavuz Sultan Selim köprüsünü kullanacğından dolayı fiyatta farklılık oluşacaktır.

Konum: Mesafe ile karıştırılmaması gereken bir faktör. Aracınızın yoğun trafiğin ortasında mı, otoyolda mı, kapalı bir otoparkta mı, arazide çamurda mı, sel basmış bir yerde mi, tren raylarının üzerinde mi vs kaldığına, manevra yapılabilecek alanın müsaitliğine göre değişir.

0530 781 51 61 sefaköy oto çekici kurtarıcı
0530 781 51 61 sefaköy oto çekici kurtarıcı

 

Mesafe: Aracınızın alınacağı yerden bırakılacağı yere olan mesafe fiyatlamada ana etkenlerdendir. Elbette mesafe uzadıkça km başı ücret bir miktar düşüş gösterir. Planlanan rota üzerindeki otoyol, köprü, gemi vs geçiş ücretleri de hesaba katılır. Örneğin Küçükçekmece’de aracınız arıza ya da kaza yaptı. Aracınızı oto kurtarıcı ile İkitelli’deki tamircinize veya servise götürmek istiyorsunuz. Bu noktada iki güzergah tespit edilebilir en az maliyetli olan rota müşteriye üçekici ücreti ile iletilir ve oto kurtarıcı da talebinize göre fiyatlandırma yapacaktır.

Çekici ücreti 2023 yılında yine eskiden olduğu gibi güzergahlar arasında mesafe ve araç durumuna göre değişiklik gösterecektir.

0530 781 51 61 – ÇEKİCİ FİYATI SOR VE ÇEKİCİ ÇAĞIR – TIKLA HEMEN ARA

Ayrıca, oto çekici hizmeti sunan firmalar genellikle yol yardım hizmeti de sunarlar, bu da aracınızın bozulduğu durumlarda size ek bir güvence sağlar. Oto çekici hizmeti almak isteyen kişiler, tecrübeli ve profesyonel ekibe sahip firmaları tercih etmelidir.
Sefaköy bölgesinde kaliteli ve güvenilir oto çekici hizmeti, aracınızın güvenli taşınmasını ve hızlı yardım almanızı sağlar.

Etiketler