sefaköy çekici ve oto çekici
Sefaköy Çekici, Oto Kurtarıcı Hizmeti

SEFAKÖY ÇEKİCİ

SEFAKÖY ARAÇ ÇEKİCİ, OTO KURTARMA VE OTO ÇEKİCİ HİZMETİ
Araç çekici ve kurtarıcı olarak başta Küçükçekmece ilçesinde SEFAKÖY çekici hizmeti olmak üzere oto çekici ve oto kurtarma hizmeti vermek üzere 2004 senesinde Halkalı Sefaköy semtinde merkezimiz kuruldu.

sefaköy çekici 0530 781 51 61

Küçükçekmece, Halkalı, Sefaköy genelinde oto kurtarıcı, araç çekme, çekici ve yol yardım hizmeti verebilmekteyiz. İletişim bilgilerimizdeki telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebileceğiniz gibi Whatsapp ile de bizimle iletişim kurabilirsiniz. Gelişmiş araç kurtarıcı filomuz ile otomobilinize en yakın noktadaki çekici aracımız sizinle iletişime geçerek çok kısa bir sürede yardımınıza gelecektir. Sefaköy semtinde makul ölçülerde çekici ve kurtarma, kurtarıcı fiyatı alabilir, sonradan talep edilen ücret karşısında hayal kırıklığı yaşamazsınız. “Kenanotokurtarma.com” olarak, firmamız işinde titiz, fiyatları avantajlı ve ayrıca ufak tamir hizmeti ile oto çekme hizmetleri sunar.

Sefaköy Çekici ve kurtarıcı olarak ödemelerinizi nakit olarak çekici geldiğinde aracınızı istediğiniz noktaya getirir ve indirmeden ödeme yapabilirsiniz. Oto Çekici firmamızda çalışan personelimizin tamamı işinin ehli ve eğitimli personellerdir. Sefaköy Oto Çekici hizmetleri sırasında aracımız yada personelimiz kaynaklı oluşabilecek hasarlar firmamız güvencesinde onarılacaktır. Oto Çekici araçlarımıza kurallara uygun olarak rampalı, çift katlı çekici bağlanarak taşınır. Sorunsuz ve güvenilir bir SEFAKÖY ARAÇ ÇEKİCİ hizmeti yaşamak için bizimle iletişime geçin.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Headline_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]