İkitelli Oto Kurtarma

İkitelli Oto Kurtarma

Birçok sektörde olduğu gibi çekme, kurtarma, oto çekici, araç çekici, araba çekici olarak isimlendirdiğimiz hizmeti veren sektörde de seçenekler vardır. İkitelli Oto Kurtarma olarak ihtiyacınız olduğu hallerde http://kenanotokurtarma.com/ web sitemizden ya da 0530 781 51 61 arayarak bizlere ulaşmanız akabinde 7/24 hizmete hazırız.

Aracınız ile yaşayacağınız arıza/kaza durumlarında ilk etapta sakin olmanızı öneriyoruz. Belki yıllardır şoförsünüz belki de ehliyetinizi yeni aldınız aracınız ile ilk gününüz. Güzel bir plan yaptınız tatile gidiyorsunuz ya da işinize doğru yola çıktınız. Planlarınızda öngörmediğiniz olumsuzluklar ile karşılaşma olasılığı her durumda vardır. Siz aracınızı kurallara uygun olarak kullanabilirsiniz. Ancak kurallara uymayanlar tarafından kaza yapabilirsiniz. Kaza durumda Kenan İkitelli Oto Kurtarma olarak öncelikle rapor tutmanızı öneriyoruz. Tek taraflı ise Polisi arayarak, çift taraflı ise karşı taraf ile karşılıklı Kaza Tespit Tutanağı ile rapor tutabilirsiniz. Kazalı araç yürümez durumda ise varsa kaskonuzun yol yardımını ilk önce aramalı “Araç Çekme” hizmeti talep edebilirsiniz. Eğer kaskonuz yok yani ücretsiz hizmet alacağınız birim yok ise bizlere 0530 781 51 61 numaramızdan ulaşarak Kazalı Aracınızı istediğiniz tamirciye, tamirhaneye, özel servise, yetkili servise çekebiliriz.

İkitelli Oto Kurtarma

Tek lastik patlaması, akü bitmesi, akü arızası, gibi arızalı aracınızı olay yerinde aracınıza akü takviye yaparak, patlak lastiğinizi de stepne ile değiştirerek yolculuğunuza devam etmenizi sağlıyoruz. Olay yerinde sorunu giderilemeyecek oto elektrik arızası, yanlış yakıt, yakıt bitmesi gibi durumlarda arızalı araç tarafımızdan çekilmektedir. Arıza durumunda aracınızı daha fazla hasar vermemek için hareket ettirmemenizi öneriyoruz.

Arızalı/kazalı olarak götürdüğünüz/çektirdiğiniz/çekilen aracınızı, onarım maliyetinin yüksek olması ve/veya onarım süresinin uzun sürmesinden dolayı, servisten başka servise taşıma ve/veya tamirciden başka tamirciye istemeniz durumunda da yardımcı oluyoruz.

Herkes aracını tanıdığı, bildiği, güvendiği tamirciye çektirmek ister. Olay yerinden yani aracınızın arıza/kaza yaptığı yerden tamirciye oto çekme talep etmenizi durumunda bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Tamirciden tamirciye oto çekme, tamirciden tamirciye araç taşıma hizmetlerini yanı sıra aracınızda arıza veya kaza olmaksızın da oto taşıma hizmeti de isteyebilirsiniz. Bazı örnekler vermek gerekirse; aracınızı kullanamayacak durumda olabilirsiniz ya da aracınızı servis/tamirciye bırakmış evinize dönmüş olabilirsiniz. Aracınızın onarımı bitmiş aracınızı size getirilmesini isterseniz bizlere aracın bulunduğu servis, teslim edecek kişi, aracı teslim edeceğimiz adres ve kişiyi iletmeniz yeterli olacaktır.

Kenan İkitelli Oto Kurtarma olarak her hangi arıza, kaza geçirmeksizin güzel günler dileriz.