Başakşehir Altınşehir Oto Kurtarıcı

Başakşehir Altınşehir Oto Kurtarıcı

Hayallerinizi süsleyen aldığınız araç ile mutlu, güvenli, yolculuklar, tatiller dileriz Başakşehir Altınşehir Oto Kurtarıcı  olarak. Günümüz teknolojisi araçları donanımlar ile konforlu sürüşler sunmasına rağmen öngörülmeyen nedenlerden ötürü aracınızda oluşabilecek arıza, kaza gibi durumlarda yardıma ihtiyacınız olabilir.

Yardıma ihtiyacınız olduğu her an hizmet vermek için tecrübeli ekibimiz ve donanımlı kurtarıcılarımızla Başakşehir Altınşehir Oto Kurtarıcı  olarak 7/24 hazırız.

Olay yerinde giderilebilecek arızalardan; akü arızası, tek lastik patlaması durumlarında resmi web sitemizden ya da 0530 781 51 61 arayarak bizlere ulaşarak hizmet talebinde ettiğinizde en kısa sürede yanınıza ulaşıp sorununuzu çözüyoruz.

Başakşehir Altınşehir Oto Kurtarıcı

Olay yerinde giderilemeyecek arızalardan; oto elektrik arızası, motor arızası, yakıt bitmesi, yanlış yakıt dolumu, çift lastik patlaması ve kaza durumlarında da  http://kenanotokurtarma.com/ web sitemizden ya da 0530 781 51 61 arayarak bizlere ulaşarak hizmet talebinde ettiğinizde en kısa sürede yanınıza ulaşıp istediğiniz yere, en yakın lastikçiye, en yakın özel/yetkili servise, en yakın tamirciye aracınızı çekiyoruz.

Başakşehir Altınşehir Oto Kurtarıcı  olarak yaşamış olduğunuz arıza/kaza durumlarında soğukkanlılığınızı korumanızı tavsiye ederiz. Arızalı aracınızı arızayı fark etmeniz akabinde arızanın daha fazla hasara yol açmaması için kullanmamanızı var ise hemen kaskonuzun yol yardımını, kaskonuz yok ise 0530 781 51 61 numaramızdan bize ulaşıp yardım isteyebilirsiniz. Kazalı aracınız ise öncelikle rapor tutturmanızı öneriyoruz. Tek taraflı kazalarda Polis tarafından rapor tutulmaktadır. Çift taraflı ise karşı taraf ile Kaza Tespit Tutanağı’nı karşılıklı doldurarak rapor tutulur. Eğer anlaşamaz iseniz Polisi aramalısınız.

Bilginiz olmadan aracınız çekildiği servisten başka servise, tamirciden başka tamirciye,  aracınızı çektirmek isteyebilirsiniz. Ya da aracınızı çektirdiğiniz servis/tamirci kaskonuz ile anlaşmalı olmadığından ve/veya kaskonuz yok ise maliyeti yüksek çıktığından dolayı,  aracınızı başka servise/tamirciye çektirmek isteyebilirsiniz. Bu durumda da Kenan Oto Kurtarma olarak bizlere ulaşmanız durumunda yardıma hazırız.

Kurtarıcıya sadece arıza durumunda, kaza durumunda ihtiyacınız olmayabilir. Her hangi bir nedenden dolayı aracı kullanamayacak durumda olabilirsiniz. Bu durumda da bizleri arayarak aracın bulunduğu noktadan istediğiniz noktaya “ Araç Taşıma” hizmeti de sunmaktayız.

Oto çekme, Araç Taşıma, Servisten Başka Servise Çekme hizmetlerimizde kurtarıcılarımız “Taşıma Sigortalı” olduğundan bizlere güvenebilirsiniz.