Bağcılar Oto Çekici – 24Saat

BAĞCILAR OTO ÇEKİCİ – 24 SAAT ÇEKİCİ HİZMETİ

Bağcılar Oto Çekici, her gün ve günüğn her saatinde sizlere oto çekici hizmeti sunmaktadır. Çekici araçlarımız 15-20 dakikda sürede yanınıza gelir aracnızı çekici ile alabilir. 0530 781 51 61 acil çekici telefonumuzdur.

Bağcılar Oto Çekici – Yeni Araç Yeni Bölge

Bağcılar Oto Çekici hizmetimiz başladı. Bugün itibari ile Bağcılar, Güngören, Atışalanı, Esenler, Papaz köprüsü, üçyüzlü, mevkilerinde uzman personel ve çekici aracımız hazır.

Günün her saatinde sizlere hizmet vermek için hazır olan araçlarımıza ait acil telefonlar 0530 781 5161 dir. Araçlarınızdaki arıza, kazalarda bizlere telefon ederek veya google arama motorundan bizlere ulaşarak çekici talep etmektedirler.

Kenan Oto Kurtarma, hizmetleri arasında oto çekici , oto kurtarma lastik değiştirme, akü takviyesi hizmeti vermektedir. Firmamız bünyesinde diğer araçlarımız İstanbul’un bir çok semtinde hazır bekler, gelen talepleri merkez aracılığı ile yönlenir ve hizmeti sizlere sunar.

Araç arızası ne zaman olacak kimse bilemez. Bu nedenle telefon numaramızı lütfen not edniz.  Bağcılar Oto Çekici : 0530 781 51 61 “

 

 

 

BAĞCILAR OTO ÇEKİCİ TELEFON ET

Bağcılar Acil Çekici Kurtarıcı Hizmetleri