Arnavutköy Oto Kurtarıcı

Arnavutköy Oto Kurtarıcı

Son yıllarda araçlar gelişen teknolojinin yardımı ile konforlu, güvenli sürüş sağlamakla beraber öngörülemeyen neden veya nedenlerden dolayı aracının arızalanabilir veya kaza nedeniyle sürüşünüz engellenebilir biz de Arnavutköy Oto Kurtarıcı olarak sorununuzu çözmek için 7/24 http://kenanotokurtarma.com/ web sitemizden ya da 0530 781 51 61 aramanızı bekliyor olacağız.

Arızalı araç ya da kazalı araç çekim hizmetlerimiz deneyimli ekip ve donanımlı kurtarıcılarımızla sizlere bir telefon kazar uzağınızdayız. Arnavutköy Oto Kurtarıcı olarak öncelikle aracınızla ne arıza ne de kaza yaşamamanızı dileriz. Aracınız ile keyifli vakit geçirmek isterken karşılaşacağınız sorunlara olay yerinde çözüm için yanınızdayız. Eğer olay yerinde çözülemeyecek bir sorun yaşıyorsanız aracınızı istemiş olduğunuz, tamirci, yetkili servis, lastikçiye taşıyoruz.

Arnavutköy Oto Kurtarıcı

Öncelikle yaşamış olduğunuz sorun karşısında sakin kalmanızı öneriyoruz. Aracınızda oluşabilecek arızalardan akü bitmesi, akü arızası, tek lastik patlaması gibi sorunlarda sizlere göndereceğimiz ekip ile sorununuzu olay yerinde çözmeyi ve yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz. Motor arızası, çift lastik patlaması, trafik kazası, oto elektrik arızası, yakıt bitmesi, yanlış yakıt dolumu gibi olay yerinde yapılma olasılığı olmayan sorunlarda ise kurtarıcılarımızda çekim hizmeti sağlıyoruz.

Aracınız kaskolu ise öncelikle kaskonuzun yol yardımı hattını aramanızı öneriyoruz. Kaskonuz yok ise resmi web sitemizden ya da 0530 781 51 61 bizlere ulaşabilirsiniz.

Kaza durumlarında rapor tutulmasını gerekmektedir. Tek taraflı kaza ise polisi ( 155 ) aramalısınız. Çift taraflı ise karşı taraf ile Kaza Tespit Tutanağı’nı karşılıklı doldurarak rapor tutmalısınız.

Aracınızı bakım, onarım, hasarlı olarak bir servise götürmüş olabilirsiniz veya servise çekilmiş olabilir. Aracınıza bulunduğu servise işlem yaptırmak istemiyorsanız ve servisten başka servise taşıma istiyorsanız Arnavutköy Oto Kurtarıcı olarak bizleri arayarak hizmet alabilirsiniz.

Aracınızı götürdüğünüz tamirhanede yüksek maliyetten dolayı ve/veya sıra olmasından dolayı uzun süre alacağından dolayı yaptırmak istemeyip, tamirciden başka tamirciye çekim istediğinizde de bizleri arayarak hizmet talep edebilirsiniz.

Tamirciye oto çekme hizmetimiz esnasında aracınızı bize teslim etmeniz ve aracı nereye götürmemizi istemeniz yeterlidir. Oto çekme işlemlerini bizim gibi işinin ehli olanlara yaptırmanızı öneriyoruz.

Aracınızda her hangi bir arıza olma bile çekici talep edebilirsiniz. Aracınızı kullanamayacak durumda iseniz bizleri arayarak Oto taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Araç çekme hizmeti istemeniz durumunda Kenan Oto Kurtarma olarak bizlere ulaşmanız yeterlidir.