Archives Mayıs 2019

İkitelli İstoç Oto Kurtarma

İkitelli İstoç Oto Kurtarma

Birçok sektörde olduğu gibi çekme, kurtarma, oto çekici, araç çekici, araba çekici olarak isimlendirdiğimiz hizmeti veren sektörde de seçenekler vardır. İkitelli İstoç Oto Kurtarma olarak ihtiyacınız olduğu hallerde http://kenanotokurtarma.com/ web sitemizden ya da 0530 781 51 61 arayarak bizlere ulaşmanız akabinde 7/24 hizmete hazırız.

İkitelli İstoç Oto Kurtarma

Aracınız ile yaşayacağınız arıza/kaza durumlarında ilk etapta sakin olmanızı öneriyoruz. Belki yıllardır şoförsünüz belki de ehliyetinizi yeni aldınız aracınız ile ilk gününüz. Güzel bir plan yaptınız tatile gidiyorsunuz ya da işinize doğru yola çıktınız. Planlarınızda öngörmediğiniz olumsuzluklar ile karşılaşma olasılığı her durumda vardır. Siz aracınızı kurallara uygun olarak kullanabilirsiniz. Ancak kurallara uymayanlar tarafından kaza yapabilirsiniz. Kaza durumda Kenan Oto Kurtarma olarak öncelikle rapor tutmanızı öneriyoruz. Tek taraflı ise Polisi arayarak, çift taraflı ise karşı taraf ile karşılıklı Kaza Tespit Tutanağı ile rapor tutabilirsiniz. Kazalı araç yürümez durumda ise varsa kaskonuzun yol yardımını ilk önce aramalı “Araç Çekme” hizmeti talep edebilirsiniz. Eğer kaskonuz yok yani ücretsiz hizmet alacağınız birim yok ise bizlere 0530 781 51 61 numaramızdan ulaşarak Kazalı Aracınızı istediğiniz tamirciye, tamirhaneye, özel servise, yetkili servise çekebiliriz.

Tek lastik patlaması, akü bitmesi, akü arızası, gibi arızalı aracınızı olay yerinde aracınıza akü takviye yaparak, patlak lastiğinizi de stepne ile değiştirerek yolculuğunuza devam etmenizi sağlıyoruz. Olay yerinde sorunu giderilemeyecek oto elektrik arızası, yanlış yakıt, yakıt bitmesi gibi durumlarda arızalı araç tarafımızdan çekilmektedir. Arıza durumunda aracınızı daha fazla hasar vermemek için hareket ettirmemenizi öneriyoruz.

Arızalı/kazalı olarak götürdüğünüz/çektirdiğiniz/çekilen aracınızı, onarım maliyetinin yüksek olması ve/veya onarım süresinin uzun sürmesinden dolayı, servisten başka servise taşıma ve/veya tamirciden başka tamirciye istemeniz durumunda da yardımcı oluyoruz.

Herkes aracını tanıdığı, bildiği, güvendiği tamirciye çektirmek ister. Olay yerinden yani aracınızın arıza/kaza yaptığı yerden tamirciye oto çekme talep etmenizi durumunda bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Tamirciden tamirciye oto çekme, tamirciden tamirciye araç taşıma hizmetlerini yanı sıra aracınızda arıza veya kaza olmaksızın da oto taşıma hizmeti de isteyebilirsiniz. Bazı örnekler vermek gerekirse; aracınızı kullanamayacak durumda olabilirsiniz ya da aracınızı servis/tamirciye bırakmış evinize dönmüş olabilirsiniz. Aracınızın onarımı bitmiş aracınızı size getirilmesini isterseniz bizlere aracın bulunduğu servis, teslim edecek kişi, aracı teslim edeceğimiz adres ve kişiyi iletmeniz yeterli olacaktır.

Kenan Oto İkitelli İstoç Oto Kurtarma olarak her hangi arıza, kaza geçirmeksizin güzel günler dileriz.

 

 

İkitelli İstoç Oto Kurtarıcı

İkitelli İstoç Oto Kurtarıcı

İkitelli İstoç Oto Kurtarıcı, oto çekici, oto kurtarma gibi hizmetler araç arızalanması gibi benzeri olumsuz durumlarda mutlak çözüm olarak kullanılan hizmetlerdir. Özellikle Oto Kurtarıcı hizmeti oldukça dikkat ve özen isteyen bir iştir. Bundan dolayı Oto Kurtarıcı hizmeti almak istediğiniz vakit, profesyonel ve yıllardır bu iş üzerinden müşterilerine hizmet veren firmalar ile çalışmanız sizleri olumlu yönden etkileyecektir. Biz de Kenan Oto Kurtarma olarak müşterilerimize Oto Kurtarıcı hizmetini piyasada en hızlı ve en güvenli şekilde sağlayan bir firmayız. Tabi uygun kurtarıcı fiyatlarımızı ve müşterilerimize hissettirdiğimiz kaliteyi de unutmamak gerek. Siz müşterilerimiz için Oto Kurtarıcı piyasasındaki en uygun fiyatı ayağınıza kadar getirdik.

İkitelli İstoç Oto Kurtarıcı

Kaza/Arıza Durumunda Ne Yapmalıyım?

Arıza/kaza gibi olumsuz durumlar ile karşılaşmanız durumunda sakinliğinizi korumanız size bu gibi olumsuz bir durumda avantaj sağlayabilmektedir. Başka kazaları önlemek adına aracınızı yolun kenarına itebilir ve bu şekilde önlem alabilirsiniz.

Öncelikle kaza yaptığınız zaman eğer anlaşmalı olduğunuz bir sigorta firması var ise hemen onlar ile iletişime geçerek İkitelli İstoç Oto Kurtarıcı hizmetini almakta talepte bulunabilirsiniz. Eğer anlaşmalı olduğunuz bir sigorta şirketi yok ise korkmanıza gerek yok. Tam bu anda devre biz Kenan Oto Kurtarma devreye girerek sizleri mağdur olduğunuz durumdan kurtarmaktayız. Bizlere ilgili telefon numaramız olan 0530 781 51 61 arayarak ya da resmi web sitemiz olan http://kenanotokurtarma.com/ adresinden ulaşarak bizlerden Oto Kurtarıcı hizmetini talep edebilirsiniz.

Hangi Durumlarda İkitelli İstoç Oto Kurtarıcı Aramalıyız?

Aracınız ile seyir halindeyken başınıza onlarca talihsiz olay gelebilir. Bu gibi olumsuz durumlar ile karşılaştığınız zaman hemen İkitelli İstoç Oto Kurtarıcı hizmeti almanız gerekmektedir. Aşağıda sizlere aracınız ile yaşayabileceğiniz ve sonrasında Oto Kurtarıcı hizmeti almanız gereken arıza ve kaza durumlarını listeledik.

  • Araç Arızası
  • Araç Kazası
  • Tek Lastik Patlaması
  • Çift Lastik Patlaması
  • Elektrik Arızası
  • Akü Bitmesi
  • Yakıt Bitmesi
  • Yanlış Yakıt Dolumu
  • Kuma, Çamura Batma

Sizler de kaliteyi hissetmek adına iyi bir Oto Kurtarıcı firması arıyor iseniz, adresiniz Kenan Oto Kurtarma olacaktır.

İkitelli İstoç Oto Çekici

İkitelli İstoç Oto Çekici

Otomotiv sektöründe İkitelli İstoç Oto Çekici, oto kurtarma, oto kurtarıcı, çekici, kurtarıcı ve kurtarma gibi daha birçok hizmet çeşidi bulunmaktadır. Bu hizmetler içerisinden herhangi birine ihtiyaç duyduğunuz anda bizlere resmi web sitemiz olan www.kenanotokurtarma.com’dan ulaşabilirsiniz ya da GSM numaramız olan 0530 781 51 61’i arayarak dilediğiniz hizmeti talep edebilir ve kaliteli, hızlı hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.

İkitelli İstoç Oto Çekici

Olumsuz bir arıza/kaza durumunda sizlere ilk olarak en önemli tavsiyemiz soğukkanlılığınızı korumanız yönünde olacaktır. İster yıllardır araç kullanan bir şoför olun isterseniz ehliyetinizi daha dün almış olun bu tavsiye herkes için geçerlidir. Siz her ne kadar dikkatli olsanız da Trafik Canavarı olarak nitelendirdiğimiz dikkatsiz sürücüler sizlerin kaza yapmanıza neden olacaktır. Böyle bir kaza durumunda sizlere ikinci önemli tavsiyemiz düzgün bir rapor tutmanız yönünde olacaktır. Eğer geçirmiş olduğunuz kaza tek taraflı ise 155 Polisi arayarak fakat eğer kaza çift taraflıysa karşı taraf ile ortaklaşa Kaza Tespit Tutanağı tutmanız gerekmektedir. Kaza sonrası kazalı araç kullanılamaz haldeyse eğer kaskonuz varsa ilgili kasko şirketinizden Araç Çekme hizmetini isteyebilirsiniz. Fakat kaskonuz yok ise bizlere ilgili numaralarımızdan ulaşarak Araç Çekici hizmetini tarafımızdan talep edebilirsiniz. Bizlerden alacağınız Araç Çekme hizmeti ile kazalı aracınızı tamirhaneye ya da servise çekilmesini en hızlı ve en güvenli şekilde sağlayabilirsiniz.

Akü bitmesi, akü arızası, tek veya çift lastik patlaması gibi olumsuz nedenlerden dolayı arıza yapan aracınızı arıza türüne göre çözümler uygulayarak kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Kaza yerinde tamamen onarılamaz halde olan araçlar tarafımızca çekilerek ilgili tamirhane ya da servise çekilmektedir. Aracınızın onarımı bitmiş aracınızı size getirilmesini isterseniz bizlere aracın bulunduğu servis, teslim edecek kişi, aracı teslim edeceğimiz adres ve kişiyi iletmeniz yeterli olacaktır. Bizleri kaza arıza veya üstte belirttiğimiz olumsuz durumlar ile karşılaştığınız zaman arayabilir, durumunuzu ve konumunuzu belirtebilirsiniz. Bu sayede bünyemizde bulunan onlarca hizmetten faydalanabilir duruma gelebilirsiniz. Yolda başınıza gelen her türlü olumsuz durumda Kenan İkitelli İstoç Oto Çekici olarak sizlere bu gibi olumsuz durumlarda destek çıkmaktan memnuniyet ve gurur duymaktayız.

 

Arnavutköy Anadolu Oto Kurtarma

Arnavutköy Anadolu Oto Kurtarma

Aracınız ile yolda mı kaldınız veya aracınız arıza mı yaptı? Acil olarak bir Oto Kurtarma veya Oto Çekici hizmetine ihtiyacınız mı var? Hemen Arnavutköy Anadolu Oto Kurtarma 0530 781 51 61 numaralı telefonu arayın ve size en yakın çekici ile mağduriyetinizi hızlı bir şekilde giderin.

Kenan Oto Kurtarma yıllardır Oto Çekici, Oto Kurtarma, Oto Kurtarıcı gibi hizmetlerini kazalı araç, arızalı araç, akü bitmesi, akü boşalması, lastik patlaması gibi olumsuz durumlarda olan müşteri için sunmaktadır. Kenan Oto Kurtarma, sektörün çekirdeğinden gelen yüksek tecrübe ile aynı zamanda vermiş olduğu hizmetleri ile de varlığını özenle sürdürmektedir.

Arnavutköy Anadolu Oto Kurtarma

Avrupa Yakası Arnavutköy civarında Oto Kurtarma hizmetine acil olarak ihtiyaç duyduysanız tercih etmeniz gereken ilk firma tabi ki de Kenan Oto Kurtarma olacaktır. Çekici firmamız, verdiği hızlı ve güvenilir hizmetle müşterilerinin daima bir numaralı tercihi olup mümkün olduğu kadar ekonomik bir oto çekici hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Kendi sektöründe bir marka olan firmamız, yolda mahsur kalan araçlarınızı yetkili bir servise ulaştırıp mağdurluk durumunuzdan çıkmanızı sağlamaktadır.

Bizler, kuruluşumuzdan beri birey veya kurumlar için, güvenilir ve hızlı hizmeti 7 gün 24 saat verebilmek için çabalıyoruz. Sahip olduğumuz üstün teknoloji sayesinde ve işinde uzman olan kadromuz ile gerekli hizmeti siz değerli müşterilerimize hızla sunmaktayız. Oto Kurtarma olarak kullandığımız son teknoloji yol yardım araçları ile Avrupa Yakası Arnavutköy civarında sektörde öncü bir firma olduğumuzu kanıtlamaktayız ve kanıtlamaya devam etmekteyiz. Bireysel veya kurumsal müşterilerimizle aramızdaki iletişim, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışına dayanmaktadır.

Personellerimizin sahip olduğu sorumluluk anlayışları ve ekip çalışma ruhu, hizmet verdiğimiz birey veya kurumların memnuniyetini daha da yükseltmektedir. Arnavutköy Anadolu Oto Kurtarma, verdiği kaliteli hizmet sayesinde müşterilerinden her zaman geçerli not almış ve bunu daima sürdürmüştür. Arnavutköy Anadolu Oto Kurtarma olarak çevreye ve evrensel değerlere olan saygımızla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Yolda kaldığınızda veya herhangi bir kaza durumunda 0530 781 51 61 numaralı telefondan iletişime geçip uygun fiyatlı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Aracınızın taşınmasını gerektiren her türlü olumsuz durumlarda Kenan Oto Kurtarma olarak yanınızdayız.

Arnavutköy Anadolu Oto Kurtarıcı

Arnavutköy Anadolu Oto Kurtarıcı

Son yıllarda araçlar gelişen teknolojinin yardımı ile konforlu, güvenli sürüş sağlamakla beraber öngörülemeyen neden veya nedenlerden dolayı aracının arızalanabilir veya kaza nedeniyle sürüşünüz engellenebilir biz de Arnavutköy Anadolu Oto Kurtarıcı  olarak sorununuzu çözmek için 7/24 http://kenanotokurtarma.com/ web sitemizden ya da 0530 781 51 61 aramanızı bekliyor olacağız.

Arızalı araç ya da kazalı araç çekim hizmetlerimiz deneyimli ekip ve donanımlı kurtarıcılarımızla sizlere bir telefon kazar uzağınızdayız. Arnavutköy Anadolu Oto Kurtarıcı  olarak öncelikle aracınızla ne arıza ne de kaza yaşamamanızı dileriz. Aracınız ile keyifli vakit geçirmek isterken karşılaşacağınız sorunlara olay yerinde çözüm için yanınızdayız. Eğer olay yerinde çözülemeyecek bir sorun yaşıyorsanız aracınızı istemiş olduğunuz, tamirci, yetkili servis, lastikçiye taşıyoruz.

Arnavutköy Anadolu Oto Kurtarıcı

Öncelikle yaşamış olduğunuz sorun karşısında sakin kalmanızı öneriyoruz. Aracınızda oluşabilecek arızalardan akü bitmesi, akü arızası, tek lastik patlaması gibi sorunlarda sizlere göndereceğimiz ekip ile sorununuzu olay yerinde çözmeyi ve yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz. Motor arızası, çift lastik patlaması, trafik kazası, oto elektrik arızası, yakıt bitmesi, yanlış yakıt dolumu gibi olay yerinde yapılma olasılığı olmayan sorunlarda ise kurtarıcılarımızda çekim hizmeti sağlıyoruz.

Aracınız kaskolu ise öncelikle kaskonuzun yol yardımı hattını aramanızı öneriyoruz. Kaskonuz yok ise resmi web sitemizden ya da 0530 781 51 61 bizlere ulaşabilirsiniz.

Kaza durumlarında rapor tutulmasını gerekmektedir. Tek taraflı kaza ise polisi ( 155 ) aramalısınız. Çift taraflı ise karşı taraf ile Kaza Tespit Tutanağı’nı karşılıklı doldurarak rapor tutmalısınız.

Aracınızı bakım, onarım, hasarlı olarak bir servise götürmüş olabilirsiniz veya servise çekilmiş olabilir. Aracınıza bulunduğu servise işlem yaptırmak istemiyorsanız ve servisten başka servise taşıma istiyorsanız Arnavutköy Anadolu Oto Kurtarıcı  olarak bizleri arayarak hizmet alabilirsiniz.

Aracınızı götürdüğünüz tamirhanede yüksek maliyetten dolayı ve/veya sıra olmasından dolayı uzun süre alacağından dolayı yaptırmak istemeyip, tamirciden başka tamirciye çekim istediğinizde de bizleri arayarak hizmet talep edebilirsiniz.

Tamirciye oto çekme hizmetimiz esnasında aracınızı bize teslim etmeniz ve aracı nereye götürmemizi istemeniz yeterlidir. Oto çekme işlemlerini bizim gibi işinin ehli olanlara yaptırmanızı öneriyoruz.

Aracınızda her hangi bir arıza olma bile çekici talep edebilirsiniz. Aracınızı kullanamayacak durumda iseniz bizleri arayarak Oto taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Araç çekme hizmeti istemeniz durumunda Kenan Oto Kurtarma olarak bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Arnavutköy Anadolu Oto Çekici

Arnavutköy Anadolu Oto Çekici

İstanbul’da yolda kaldınız diyelim. Yolda kalan aracınız için Arnavutköy Anadolu Oto Çekici arıyorsunuz. Bu demek oluyor ki hala Kenan Oto Kurtarma firmasının numarasını rehberinize kaydetmemişsiniz. Korkmayın, hala geç değil. Aracınız akü bitmesi, lastik patlaması, yakıt bitmesi gibi olumsuz sebeplerden dolayı yolda kaldıysa yol yardım hizmeti, kaza ya da yerinden hareket edemeyecek bir arıza olması durumunda arızalı aracınızı kullanamayacağınızdan dolayı Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma ve Oto Çekici hizmetlerinden yararlanmanız gerekiyor.

Arnavutköy Anadolu Oto Çekici

İlk olarak bu tip olumsuz durumlarda, bulunduğunuz durumu doğru bir şekilde değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Eğer aracınız kaskolu ise kolay bir şekilde yol yardım hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Oto çekiciler, insanların ulaşım konusundaki zor zamanlarında yardımlarına koşmak için her zaman hazır halde beklemektedir. Sadece trafik kazalarında değil diğer duyduğunuz tüm durumlarda Kenan Oto Kurtarmadan Oto Çekici hizmeti alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirsek; aracınız ile seyir halindeyken lastiğiniz patladı diyelim. Bunun için çekicilerden yardım isteyebilirsiniz. Herhangi sorun teşkil ettiği zamanlarda acil çekici servislerimiz siz değerli müşterilerimizin yardımına koşup profesyonel bir şekilde sizi bulunduğunuz yerden kurtarıyor.

Aracınız ile kaza yaptığınız zaman ilk olarak sakinliğinizi korumanız ve kazalı aracınızı iterek yol ortasından daha güvenli bir yere çekmeniz gerekmektedir. Kazalı aracınızı güvenli bir yere çekikten sonra araç kaputunuzu açmanızı ve reflektör yardımı ile diğer araçların dikkatini çekebilirsiniz. Bu sayede dalgın bir şoförün gelip size çarpmasına mani olmuş olursunuz. Sonra ise bizlere resmi web sitemizden ya da ilgili GSM numaralarımızdan ulaşarak durumunuzu ve lokasyonunuzu belirterek hemen Arnavutköy Anadolu Oto Çekici hizmetinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Firmamız, İstanbul’un istediğiniz tüm semtlerinde ve özellikle Küçükçekmece bölgesinde Avrupa Yakası’nın en uzak noktasına kadar ulaşabilen bir hizmet alanına sahiptir. Bu sayede araç arızası yaşadığınız bölgeye hızlı bir şekilde ulaşım sağlanabilir ve aracınızın sorunlarını gidermek için bölgedeki en yakın araç servisine veya tamir noktasına ulaşımınız kolaylıkla sağlanabilir.

Bizlere resmi web sitemiz olan www.kenanotokurtarma.com ya da GSM numaramız olan 0530 781 51 61 arayarak hemen Arnavutköy Anadolu Oto Çekici hizmeti talep edebilirsiniz.

 

Arnavutköy Adnan Menderes Oto Kurtarma

Arnavutköy Adnan Menderes Oto Kurtarma

Aracınız ile yolda mı kaldınız veya aracınız arıza mı yaptı? Acil olarak bir Oto Kurtarma veya Oto Çekici hizmetine ihtiyacınız mı var? Hemen Arnavutköy Adnan Menderes Oto Kurtarma 0530 781 51 61 numaralı telefonu arayın ve size en yakın çekici ile mağduriyetinizi hızlı bir şekilde giderin.

Arnavutköy Adnan Menderes Oto Kurtarma

Kenan Oto Kurtarma yıllardır Oto Çekici, Oto Kurtarma, Oto Kurtarıcı gibi hizmetlerini kazalı araç, arızalı araç, akü bitmesi, akü boşalması, lastik patlaması gibi olumsuz durumlarda olan müşteri için sunmaktadır. Kenan Oto Kurtarma, sektörün çekirdeğinden gelen yüksek tecrübe ile aynı zamanda vermiş olduğu hizmetleri ile de varlığını özenle sürdürmektedir.

Avrupa Yakası Arnavutköy civarında Oto Kurtarma hizmetine acil olarak ihtiyaç duyduysanız tercih etmeniz gereken ilk firma tabi ki de Kenan Oto Kurtarma olacaktır. Çekici firmamız, verdiği hızlı ve güvenilir hizmetle müşterilerinin daima bir numaralı tercihi olup mümkün olduğu kadar ekonomik bir oto çekici hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Kendi sektöründe bir marka olan firmamız, yolda mahsur kalan araçlarınızı yetkili bir servise ulaştırıp mağdurluk durumunuzdan çıkmanızı sağlamaktadır.

Bizler, kuruluşumuzdan beri birey veya kurumlar için, güvenilir ve hızlı hizmeti 7 gün 24 saat verebilmek için çabalıyoruz. Sahip olduğumuz üstün teknoloji sayesinde ve işinde uzman olan kadromuz ile gerekli hizmeti siz değerli müşterilerimize hızla sunmaktayız. Oto Kurtarma olarak kullandığımız son teknoloji yol yardım araçları ile Avrupa Yakası Arnavutköy civarında sektörde öncü bir firma olduğumuzu kanıtlamaktayız ve kanıtlamaya devam etmekteyiz. Bireysel veya kurumsal müşterilerimizle aramızdaki iletişim, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışına dayanmaktadır.

Personellerimizin sahip olduğu sorumluluk anlayışları ve ekip çalışma ruhu, hizmet verdiğimiz birey veya kurumların memnuniyetini daha da yükseltmektedir. Arnavutköy Adnan Menderes Oto Kurtarma, verdiği kaliteli hizmet sayesinde müşterilerinden her zaman geçerli not almış ve bunu daima sürdürmüştür. Arnavutköy Adnan Menderes Oto Kurtarma olarak çevreye ve evrensel değerlere olan saygımızla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Yolda kaldığınızda veya herhangi bir kaza durumunda 0530 781 51 61 numaralı telefondan iletişime geçip uygun fiyatlı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Aracınızın taşınmasını gerektiren her türlü olumsuz durumlarda Kenan Oto Kurtarma olarak yanınızdayız.

Arnavutköy Adnan Menderes Oto Kurtarıcı

Arnavutköy Adnan Menderes Oto Kurtarıcı

Son yıllarda araçlar gelişen teknolojinin yardımı ile konforlu, güvenli sürüş sağlamakla beraber öngörülemeyen neden veya nedenlerden dolayı aracının arızalanabilir veya kaza nedeniyle sürüşünüz engellenebilir biz de Arnavutköy Adnan Menderes Oto Kurtarıcı    olarak sorununuzu çözmek için 7/24 http://kenanotokurtarma.com/ web sitemizden ya da 0530 781 51 61 aramanızı bekliyor olacağız.

Arnavutköy Adnan Menderes Oto Kurtarıcı

Arızalı araç ya da kazalı araç çekim hizmetlerimiz deneyimli ekip ve donanımlı kurtarıcılarımızla sizlere bir telefon kazar uzağınızdayız. Arnavutköy Adnan Menderes Oto Kurtarıcı    olarak öncelikle aracınızla ne arıza ne de kaza yaşamamanızı dileriz. Aracınız ile keyifli vakit geçirmek isterken karşılaşacağınız sorunlara olay yerinde çözüm için yanınızdayız. Eğer olay yerinde çözülemeyecek bir sorun yaşıyorsanız aracınızı istemiş olduğunuz, tamirci, yetkili servis, lastikçiye taşıyoruz.

Öncelikle yaşamış olduğunuz sorun karşısında sakin kalmanızı öneriyoruz. Aracınızda oluşabilecek arızalardan akü bitmesi, akü arızası, tek lastik patlaması gibi sorunlarda sizlere göndereceğimiz ekip ile sorununuzu olay yerinde çözmeyi ve yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz. Motor arızası, çift lastik patlaması, trafik kazası, oto elektrik arızası, yakıt bitmesi, yanlış yakıt dolumu gibi olay yerinde yapılma olasılığı olmayan sorunlarda ise kurtarıcılarımızda çekim hizmeti sağlıyoruz.

Aracınız kaskolu ise öncelikle kaskonuzun yol yardımı hattını aramanızı öneriyoruz. Kaskonuz yok ise resmi web sitemizden ya da 0530 781 51 61 bizlere ulaşabilirsiniz.

Kaza durumlarında rapor tutulmasını gerekmektedir. Tek taraflı kaza ise polisi ( 155 ) aramalısınız. Çift taraflı ise karşı taraf ile Kaza Tespit Tutanağı’nı karşılıklı doldurarak rapor tutmalısınız.

Aracınızı bakım, onarım, hasarlı olarak bir servise götürmüş olabilirsiniz veya servise çekilmiş olabilir. Aracınıza bulunduğu servise işlem yaptırmak istemiyorsanız ve servisten başka servise taşıma istiyorsanız Arnavutköy Adnan Menderes Oto Kurtarıcı olarak bizleri arayarak hizmet alabilirsiniz.

Aracınızı götürdüğünüz tamirhanede yüksek maliyetten dolayı ve/veya sıra olmasından dolayı uzun süre alacağından dolayı yaptırmak istemeyip, tamirciden başka tamirciye çekim istediğinizde de bizleri arayarak hizmet talep edebilirisiniz.

Tamirciye oto çekme hizmetimiz esnasında aracınızı bize teslim etmeniz ve aracı nereye götürmemizi istemeniz yeterlidir. Oto çekme işlemlerini bizim gibi işinin ehli olanlara yaptırmanızı öneriyoruz.

Aracınızda her hangi bir arıza olma bile çekici talep edebilirsiniz. Aracınızı kullanamayacak durumda iseniz bizleri arayarak Oto taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Araç çekme hizmeti istemeniz durumunda Kenan Oto Kurtarma olarak bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Arnavutköy Adnan Menderes Oto Çekici

Arnavutköy Adnan Menderes Oto Çekici

İstanbul’da yolda kaldınız diyelim. Yolda kalan aracınız için Arnavutköy Adnan Menderes Oto Çekici arıyorsunuz. Bu demek oluyor ki hala Kenan Oto Kurtarma firmasının numarasını rehberinize kaydetmemişsiniz. Korkmayın, hala geç değil. Aracınız akü bitmesi, lastik patlaması, yakıt bitmesi gibi olumsuz sebeplerden dolayı yolda kaldıysa yol yardım hizmeti, kaza ya da yerinden hareket edemeyecek bir arıza olması durumunda arızalı aracınızı kullanamayacağınızdan dolayı Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma ve Oto Çekici hizmetlerinden yararlanmanız gerekiyor.

Arnavutköy Adnan Menderes Oto Çekici

İlk olarak bu tip olumsuz durumlarda, bulunduğunuz durumu doğru bir şekilde değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Eğer aracınız kaskolu ise kolay bir şekilde yol yardım hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Oto çekiciler, insanların ulaşım konusundaki zor zamanlarında yardımlarına koşmak için her zaman hazır halde beklemektedir. Sadece trafik kazalarında değil diğer duyduğunuz tüm durumlarda Kenan Oto Kurtarmadan Arnavutköy Adnan Menderes Oto Çekici hizmeti alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirsek; aracınız ile seyir halindeyken lastiğiniz patladı diyelim. Bunun için çekicilerden yardım isteyebilirsiniz. Herhangi sorun teşkil ettiği zamanlarda acil çekici servislerimiz siz değerli müşterilerimizin yardımına koşup profesyonel bir şekilde sizi bulunduğunuz yerden kurtarıyor.

Aracınız ile kaza yaptığınız zaman ilk olarak sakinliğinizi korumanız ve kazalı aracınızı iterek yol ortasından daha güvenli bir yere çekmeniz gerekmektedir. Kazalı aracınızı güvenli bir yere çekikten sonra araç kaputunuzu açmanızı ve reflektör yardımı ile diğer araçların dikkatini çekebilirsiniz. Bu sayede dalgın bir şoförün gelip size çarpmasına mani olmuş olursunuz. Sonra ise bizlere resmi web sitemizden ya da ilgili GSM numaralarımızdan ulaşarak durumunuzu ve lokasyonunuzu belirterek hemen Kenan Oto Çekici hizmetinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Firmamız, İstanbul’un istediğiniz tüm semtlerinde ve özellikle Küçükçekmece bölgesinde Avrupa Yakası’nın en uzak noktasına kadar ulaşabilen bir hizmet alanına sahiptir. Bu sayede araç arızası yaşadığınız bölgeye hızlı bir şekilde ulaşım sağlanabilir ve aracınızın sorunlarını gidermek için bölgedeki en yakın araç servisine veya tamir noktasına ulaşımınız kolaylıkla sağlanabilir.

Bizlere resmi web sitemiz olan www.kenanotokurtarma.com ya da GSM numaramız olan 0530 781 51 61 arayarak hemen Arnavutköy Adnan Menderes Oto Çekici hizmeti talep edebilirsiniz.

Başakşehir Bahçeşehir 1. Kısım Oto Kurtarma

Başakşehir Bahçeşehir 1. Kısım Oto Kurtarma

Herkesin bir gün gitmek istediği yere daha hızlı ve güvenli bir şekilde gitmek için araç sahibi olma hayali vardır. Aldığınız araç ister bayiden isterse yeni sahibi olacağınız olsun öncelikle güzel günlerde kullanmanızı Başakşehir Bahçeşehir 1. Kısım Oto Kurtarma olarak dileriz.

Başakşehir Bahçeşehir 1. Kısım Oto Kurtarma

Otomobiller, insan üretimi bir makine olarak devreleri, sistemleri ve parçaları ile birlikte her zaman arıza ortaya çıkarabilecek veya kaza ya da diğer şartlar nedeniyle sorun ortaya çıkarabilecek bir yapıya sahip olan bir teknolojidir. Otomobil ile şehir içinde seyir halindeyken veya şehirler arasında yolculuk sırasındayken bu tip olumsuz durumlarla karşılaşabilir ve tabiri caizse yolda bir başınıza kalabilirsiniz. Genellikle araç arızaları nedeniyle yolda kalmanız durumunda öncelikli olarak kontrol etmeniz ve yapmanız gereken bazı şeyler bulunmaktadır. Elbette ki aracınızda çözemediğiniz bir arıza çıktığında ve aracınız ilerleyemeyecek durumda olduğunu anladığınızda ilk yapmanız gereken şey arabanızı yavaşça yolun sağında müsait bir yere çekip güvenli bir şekilde aracınızı durdurmanızdır. Bu noktadan sonra direkt olarak en hızlı şekilde yolunuza devam edebilmek ve sorunu çözebilmek için Başakşehir Bahçeşehir 1. Kısım Oto Kurtarma hizmeti talep edebilirsiniz. Oto Kurtarma hizmeti, bilindiği gibi dikkat ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Günümüzde de Oto Kurtarma hizmeti fiyatları oldukça yüksek rakamlardadır. Bu hizmetin ücretinin bu denli yüksek olmasının nedenlerinden biri ise piyasadaki rekabet oranın yok denecek kadar azalması örnek gösterilebilir. Fakat aslında bakacak olursak rekabetin azalmasını bırakın son yıllarda Oto Çekici işlerinde ciddi artışlar meydana geldi. Firmamız, İstanbul’un istediğiniz tüm semtlerinde ve özellikle Küçükçekmece bölgesinde Avrupa Yakası’nın en uzak noktasına kadar ulaşabilen bir hizmet alanına sahiptir. Bu sayede araç arızası yaşadığınız bölgeye hızlı bir şekilde ulaşım sağlanabilir ve aracınızın sorunlarını gidermek için bölgedeki en yakın araç servisine veya tamir noktasına ulaşımınız kolaylıkla sağlanabilir. Bizi arayarak Oto Kurtarma gibi bir hizmet talep edebilir ve aracınızı en hızlı ve en sağlıklı şekilde çektirebilir, kurtarabilirsiniz.

Bizlere resmi web sitemiz olan www.kenanotokurtarma.com ya da GSM numaramız olan 0530 781 51 61 arayarak hemen Başakşehir Bahçeşehir 1. Kısım Oto Kurtarma hizmeti talep edebilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA